+370 650 26171
Susisiekite su mumis
Kitos logistikos paslaugos
Kitos logistikos paslaugos

Papildomos logistikos paslaugos - kokybiškesniam krovinių gabenimui

Prireikus, mes pasirūpinsime: krovinių draudimu, muitinės tarpininkavimu, sandėliavimu, distribucijos ir kitomis papildomomis paslaugomis.

 

Siekdami, kad Jūsų darbas taptų efektyvesnis, daugelį užduočių atliksime už Jus.

Krovinį papildomai apdrausime. Nors visi Jūsų gabenami kroviniai yra apdrausti ribota vežėjo atsakomybe ir mes užtikriname maksimalų krovinių saugumą, tačiau rekomenduojame rinktis papildomą krovinių draudimą. Tokiu būdu būsite visiškai ramūs, kad net ir nenumatytu atveju nepatirsite jokios žalos – Jūsų kroviniai bus apdrausti Lloyd’s draudimo kompanijoje.

Sutvarkysime muitinės formalumus. Visus muitinės formalumus Lietuvoje ir Europos Sąjungoje sutvarkome už Jus. Galime pasirūpinti krovinio išmuitinimu ir pristatymu Rusijoje iki gavėjo durų (DDP sąlygomis).

Kitos logistikos paslaugos

Esant poreikiui Jūsų krovinį sandėliuosime muitinės, temperatūriniuose, akciziniuose ar standartiniuose sandėliuose.

Pasirūpinsime prekių distribucija. Paskirstysime prekes Jūsų galutiniams vartotojams ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje.

Kitos logistikos paslaugos

Jei stinga žinių, norite sužinoti daugiau informacijos apie konkrečia paslaugą ar galbūt abejojate, kurią transporto rūšį geriausia rinktis Jums – susisiekite su mumis ir kvalifikuoti mūsų darbuotojai tikrai atsakys į visus Jūsų klausimus.

Kitos logistikos paslaugos

Siekiame, kad Jums būtų kuo patogiau,

todėl krovinį paimsime ir pristatysime pageidaujamu adresu.

Kitos logistikos paslaugos
Susisiekite su mumis
Aleksas Mineikis
Aleksas Mineikis
Pardavimų vadovas
+370 650 26171 aleksas.mineikis aleksas@rmcargo.lt