Susisiekite su mumis
Teikiamos paslaugos

UAB „RM Cargo Baltic“ teikia krovinių gabenimo paslaugas oro, jūrų bei žemės transportu.

Teikiame krovinių gabenimo paslaugas sujungdami ne tik Lietuvą su visu pasauliu, bet ir tarp Jums aktualių šalių, pavyzdžiui tarp Vokietijos ir Kazakhstano. Galime pasiūlyti pilnų, dalinių ar nestandartinių (negabaritinių) krovinių pervežimo paslaugas, saugiai ir operatyviai pristatyti pavojingus, trapius ar temperatūrai jautrius krovinius.

Patikimumą RM Cargo Baltic ir teikiamomis krovinių gabenimo paslaugomis liudija daugelį metų gautas apdovanojimas „Stipriausi Lietuvoje“ (finansinis atsakingumas ir galimybės, už kurias RM Cargo Baltic buvo įvertinta, galėjo pasigirti tik 5 procentai Lietuvos įmonių) bei galimybė Lietuvoje atstovauti keletą didžiausių pasaulio logistikos tinklų. O geriausiai įmonės darbo kokybę įrodo nuolat augantis lojalių ir teikiamomis paslaugomis patenkintų klientų būrys.

Teikiamos paslaugos

Norite apie krovinių gabenimą sužinoti daugiau? Domina konkreti paslauga ar galimybė bendradarbiauti? Turite klausimų? Visada kviečiame su mumis susisiekti Jums patogiausiu būdu ir mes tikrai rasime palankiausią krovinių gabenimo sprendimą Jums.Norite apie krovinių gabenimą sužinoti daugiau? Domina konkreti paslauga ar galimybė bendradarbiauti? Turite klausimų? Visada kviečiame su mumis susisiekti Jums patogiausiu būdu ir mes tikrai rasime palankiausią krovinių gabenimo sprendimą Jums.

Teikiamos paslaugos