Susisiekite su mumis
Krovinių gabenimas oru
Krovinių gabenimas oru

Pats geriausias sprendimas, kuomet krovinį reikia pristatyti itin skubiai

Pagrindiniai gabenimo oru privalumai – greitis ir tikslumas. Greitis ypač!

Kai krovinį būtina gabenti oro transportu, tačiau išlaidos transporto paslaugoms yra labai aktualios, siūlome ekonominį gabenimo sprendimą derindami oro ir kelių transportą. Skraidindami krovinį iki didžiųjų pasaulio oro uostų, o iš ten gavėjo duris pasiekdami kelių transportu. Tokiu atveju pervežimo laikas keliomis dienomis pailgėja, tačiau taip sumažiname transportavimo kainą.

Krovinių gabenimas oru

Kai reikalingas ypatingai skubus pristatymas mūsų komanda skirs maksimalų dėmesį Jūsų kroviniui. Parinksime greičiausią bei patikimiausią krovinio gabenimo maršrutą ir pasirūpinsime, kad krovinys būtų pristatytas laiku. Teikiame ir garantuoto pristatymo paslaugą per trumpiausią įmanomą laiką su pinigų grąžinimo garantija, jei krovinys neatvyksta suplanuotu skrydžiu.

Krovinių gabenimas oru

Krovinių gabenimas oru tinka ne tik didžiulius krovinius pervežti ar komercinius projektus įgyvendinti, bet ir gabenti įvairius daiktus tarptautiniais maršrutai. Galime atlikti perkraustymo paslaugas ir Jūsų daiktus pervežti į naujus namus. Mūsų tikslas – patenkintas klientas, todėl visada siekiame pasiūlyti tai ko Jums konkrečiai reikia.

Jei turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų, norite daugiau sužinoti apie galimybes naudotis krovinių gabenimo oru paslaugomis ar bendradarbiauti, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais  ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Krovinių gabenimas oru

Siekiame, kad Jums būtų kuo patogiau,

todėl krovinį paimsime ir pristatysime pageidaujamu adresu.

Krovinių gabenimas oru
Susisiekite su mumis
Aleksas Mineikis
Aleksas Mineikis
Pardavimų vadovas
+370 650 26171 aleksas.mineikis aleksas@rmcargo.lt