Susisiekite su mumis
Krovinių gabenimas jūra
Krovinių gabenimas jūra

Daugiausiai galimybių suteikiantis pasirinkimas

Teikiame dalinių (LCL) ir pilnų (FCL) krovinių gabenimo paslaugas.

Krovinių gabenimo jūra paslauga – tai tiek pilnų krovinių (FCL), tiek ir dalinių (LCL) pervežimas vandens keliais, visada užtikrinant jų saugumą ir nepriekaištingą aptarnavimo kokybę kelionės metu.

Krovinius konteineriuose gabename po visą pasaulį, pasiekiame Australiją, Afriką, Pietų ir Šiaurės Amerikas, Tolimąsias Azijos šalis, Viduriniuosus Rytus taip pat ir Viduržemio jūros regioną bei Vakarų Europą.

Krovinių gabenimas jūra

Kombinuodami jūros, sausumos bei geležinkelio transportą krovinius pristatome nuo durų iki durų, taip pasiekdami šalis neturinčias priėjimo prie jūros, tokias kaip Baltarusija, Kazakhstanas ir kitas CIS šalis.

Esame profesionalai pervežant krovinius kuriems reikalingas temperatūrinis rėžimas, tokius kaip maisto produktai, gėrimai, medikamentai. Atliekame ir pavojingų krovinių transportavimą nuo 1 iki 9 pavojingumo klasės. Turime didelę patirtį kraunant, tvirtinant ir pervežant negabaritinius krovinius. Visi šie kroviniai reikalauja išskirtinių žinių, kurių mūsų profesionalų komandai tikrai nestinga.

Krovinių gabenimas jūra

Jei turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų, norite daugiau sužinoti apie galimybes naudotis krovinių gabenimo jūra paslaugomis ar bendradarbiauti, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais  ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Krovinių gabenimas jūra

Siekiame, kad Jums būtų kuo patogiau,

todėl krovinį paimsime ir pristatysime pageidaujamu adresu.

Krovinių gabenimas jūra
Susisiekite su mumis
Aleksas Mineikis
Aleksas Mineikis
Pardavimų vadovas
+370 650 26171 aleksas.mineikis aleksas@rmcargo.lt