Susisiekite su mumis
Krovinių gabenimas žeme
Krovinių gabenimas žeme

Krovinių gabenimas žeme – ekonomiškas, tačiau ganėtinai spartus pervežimo būdas

Krovinius sausumos transportu vežame tarp Europos ir Azijos šalių.

Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo paslaugas. Dalinius krovinius komplektuojame iš visos Europos, taip pat ir į Centrinės Azijos šalis. Šiais maršrutais taip pat teikiame pilnų, negabaritinių, temperatūrinių ir pavojingų krovinių transportavimo paslaugas.

Krovinių gabenimas žeme

Kai krovinį reikia pristatyti Europoje arba artimojoje Azijoje ir laikas yra itin svarbus, dažnai sausumos transportas yra pranašesnis už siuntimą oro transportu. Tokiais atvejais mes esame profesionalai turintys daug patirties. Suteiksime ypatingą dėmesį Jūsų kroviniui ir pasirūpinsime, kad būtų pristatytas per 8-36 valandas.

Krovinių gabenimas žeme

Reikalingas ekonomiškas krovinio pristatymas tolimu atstumu, kurį sunku pasiekti vien sausumos keliais? Galime pasiūlyti multimodalinius krovinių pervežimo sprendimus apjungdami gabenimą oro, jūrų ir sausumos transportą.

Jei turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų, norite daugiau sužinoti apie galimybes gabenti krovinius sausumos transportu ar bendradarbiauti, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais  ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Krovinių gabenimas žeme

Siekiame, kad Jums būtų kuo patogiau,

todėl krovinį paimsime ir pristatysime pageidaujamu adresu.

Krovinių gabenimas žeme
Susisiekite su mumis
Aleksas Mineikis
Aleksas Mineikis
Pardavimų vadovas
+370 650 26171 aleksas.mineikis aleksas@rmcargo.lt